16:56:28 - جمعه 5 ژانویه 2018
تظاهرات پس از نماز جمعه در تهران و شهرهای مختلف ایران
به گزارش خبرگزاری 50 میلیون هزاران نفر امروز پس از نماز جمعه در 40 نقطه از استان تهران ایران در حمایت از حکومت این کشور و در واکنش به مداخله برخی کشورها از جمله آمریکا در موضوع تجمعات اعتراضی اخیر تظاهرات کردند. از سوی دیگر شهرهای کرمان، اصفهان،‌ تبریز، شیراز، مازندران،‌ بوشهر، گیلان،‌ مشهد و برخی […]

به گزارش خبرگزاری 50 میلیون هزاران نفر امروز پس از نماز جمعه در 40 نقطه از استان تهران ایران در حمایت از حکومت این کشور و در واکنش به مداخله برخی کشورها از جمله آمریکا در موضوع تجمعات اعتراضی اخیر تظاهرات کردند.

از سوی دیگر شهرهای کرمان، اصفهان،‌ تبریز، شیراز، مازندران،‌ بوشهر، گیلان،‌ مشهد و برخی شهرهای دیگر در حاشیه راهپیمایی محکومیت اعتراضات اخیر در این کشور شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر فتنه گر» و «ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» سر داده شد.

گفتنی است تظاهرات در ایران به مشکلات اقتصادی، گرانی، بیکاری و فساد روز پنجشنبه در مشهد که دومین شهر پرجمعیت ایران و مرکز استان خراسان رضوی است آغاز شد.

در همان روز و روزهای بعد مردم شهرهای نیشابور، شاهرود، کرمانشاه، قم، رشت، یزد، قزوین، زاهدان، اهواز و غیره هم به این تظاهرات پیوستند. در ادامه اعتراض ها در ایران تاکنون 23 نفر کشته و بیش از 1000 نفر در شهرهای مختلف دستگیر شده‌اند./خبرگزاری آناتولی

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH