21:34:25 - جمعه 2 فوریه 2018
اظهارات وزیر دفاع آمریکا در خصوص مذاکره با ترکیه درباره منبج
به گزارش 50 میلیون جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا که در یک نشست خبری به پرسش خبرنگاران در مورد عملیات شاخه زیتون نیروهای مسلح ترکیه برای ریشه کنی کامل تروریست‌های پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د- ی.پ.گ و داعش در عفرین سوریه پاسخ می‌داد، اعلام کرد: در خصوص منبج با ترکیه مذاکره شده اما بیان جزئیات آن در میان افکار عمومی […]

به گزارش 50 میلیون جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا که در یک نشست خبری به پرسش خبرنگاران در مورد عملیات شاخه زیتون نیروهای مسلح ترکیه برای ریشه کنی کامل تروریست‌های پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د- ی.پ.گ و داعش در عفرین سوریه پاسخ می‌داد، اعلام کرد: در خصوص منبج با ترکیه مذاکره شده اما بیان جزئیات آن در میان افکار عمومی مناسب نیست.

وی افزود: “به طور خلاصه زمان مناسبی برای اعلام آن به افکار عمومی نیست. به علت وضعیت قابل درک افکار عمومی دو کشور، اظهار نظر در این خصوص می‌تواند مساله را پیچیده تر کند. تنها می‌توانم بگویم که این مساله موضوع بحث جدی با متحدمان ترکیه است”.

متیس در این نشست در پاسخ به سوالی در مورد استفاده رژیم اسد از گازهای شیمیایی گفت: “متوجه استفاده رژیم اسد از گاز کلر هستیم اما تحقیقات در خصوص استفاده از گاز سرین توسط این رژیم ادامه دارد”.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH