17:58:03 - شنبه 3 فوریه 2018
اردوغان: در حال پیشروی به سمت به عفرین هستیم
به گزارش 50 میلیون رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در ششمین کنگره عمومی حزب عدالت و توسعه در استان بیتلیس با اشاره به مبارزه ترکیه با تروریست ها در داخل و خارج از کشور اظهار داشت: “در چهاردهمین روز از عملیات 825 تروریست به هلاکت رسیده اند. خدا را شکر کوه ها در […]

به گزارش 50 میلیون رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی سخنانی در ششمین کنگره عمومی حزب عدالت و توسعه در استان بیتلیس با اشاره به مبارزه ترکیه با تروریست ها در داخل و خارج از کشور اظهار داشت: “در چهاردهمین روز از عملیات 825 تروریست به هلاکت رسیده اند. خدا را شکر کوه ها در حال پاکسازی است. اکنون در حال پیشروی به سمت به عفرین هستیم، چیزی نمانده است.

رئیس جمهور ترکیه در ادامه سخنانش اظهار کرد:

“برخی از نمایندگان از خود بی خبر در پارلمان اروپا پارچه‌پاره‌ی تروریستها را بر گردنشان می اندازند. آنان با وجود آنکه پ.ک.ک را به عنوان گروه تروریستی به رسمیت می شناسند اما پارچه‌پاره‌ آنها را داخل پارلمان می گردانند. این کارها ره به جایی نخواهد برد و چنین اقداماتی تصمیمات ما را تغییر نخواهد داد.

فراموش نکنید آلپ ارسلان ها، ارطغرل ها، سلطان فاتح محمدها، یاووز سلطان سلیم ها و عبدالحمیدها و دیگر شیرهای قهرمانمان زنده اند. آنان دیروز عملیات سپر فرات را انجام دادند و امروز نیز عملیات شاخه زیتون را با موفقیت به پیش می برند. تروریست هایی که تا دیروز با تکیه بر دیگران سخن پراکنی می کردند اکنون در حال فرار از میدان ها هستند.

ما متناسب با جسارت و فداکاریهای ملتمان و برای جهش های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و رسیدن به اهداف تعیین شده کشور عهد بسته ایم. به همین دلیل همیشه شعار یک ملت، یک پرچم، یک وطن و یک دولت را سر داده ایم. ما ملت 80 میلیون نفری واحد متکشل از ترک، عرب، کرد، زازا، رمان و بوسنیایی هستیم.”

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH