20:14:02 - شنبه 10 فوریه 2018
حمله شدید جنگنده‌های ترکیه به مواضع تروریست‌ها در عفرین
به گزارش 50 میلیون ارتش ترکیه جنگنده ها با توپ‌های هویتزر مستقر در استان ختای کشوردر مرز سوریه بامداد امروز در ادامه عملیات شاخه زیتون در عفرین مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ و داعش را هدف قرار داد. صدای درگیری شدید و انفجار، در شهرستان های ریحانلی، حسا و قریقخان استان ختای ترکیه نیز شنیده می شود. […]

به گزارش 50 میلیون ارتش ترکیه جنگنده ها با توپ‌های هویتزر مستقر در استان ختای کشوردر مرز سوریه بامداد امروز در ادامه عملیات شاخه زیتون در عفرین مواضع گروه تروریستی پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د-ی.پ.گ و داعش را هدف قرار داد.

صدای درگیری شدید و انفجار، در شهرستان های ریحانلی، حسا و قریقخان استان ختای ترکیه نیز شنیده می شود. ارسال محموله های نظامی برای یگان های مرزی کشور ادامه دارد.

گفتنی است ارتش ترکیه در 20 ژانویه 2018 عملیات شاخه زیتون را علیه گروه های تروریسی پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د- ی.پ.گ و داعش در منطقه عفرین نجات مردم شمال غرب سوریه از ظلم و فشار تروریست‌ها آغاز کرد.

این عملیات براساس حق دفاع مشروع بین المللی، قطعنامه‌های مبارزه با تروریسم 1624 (2005)، 2170 (2014) و 2178 (2014) شورای امنیت و ماده 51 منشور سازمان ملل با احترام به حفظ تمامیت ارضی سوریه انجام می شود.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH