18:12:35 - یکشنبه 11 فوریه 2018
روحانی: راه حل مشکلات منطقه، سیاسی است
به گزارش 50 میلیون ده ها هزار نفر از مردم تهران پایتخت و دیگر شهرهای ایران امروز صبح در مراسم راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب این کشور شرکت کرد. حسن روحانی، رئیس جمهور ایران با حضور در مراسم مذکور در تهران طی سخنانی گفت: “راه حل مشکلات منطقه راه حل سیاسی است. باید با […]

به گزارش 50 میلیون ده ها هزار نفر از مردم تهران پایتخت و دیگر شهرهای ایران امروز صبح در مراسم راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب این کشور شرکت کرد.

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران با حضور در مراسم مذکور در تهران طی سخنانی گفت:

“راه حل مشکلات منطقه راه حل سیاسی است. باید با همکاری و تعاون کشورهای دیگر بتوانیم این انقلاب و ثبات و امنیت را در سراسر کشور مستقر کنیم.

مذاکرات چندجانبه برای صلح و ثبات منطقه موفقیت داشته ادامه دارد. ما بر تروریسم پیروز شده ایم و موفقیت های فراوانی را برای نابودی تروریست و داعش در منطقه داشتیم.

کمک ما به مردم عراق و سوریه به ثمر نشست و ملت های این منطقه از شر تروریست ها نجات یافتند. می خواستند عراق را به دو شقه قسمت کنند. می خواستند در لبنان ناآرامی طولانی به وجود آورند.

حمایت مردم آن کشورها حمایت آمریکا و صهیونیسم را خنثی کرد. آمریکایی ها می خواستند در یک سال گذشته قصد دخالت در امور داخلی ما را داشتند. با وحدت طرح آنها را خنثی کردیم.

در برجام آمریکایی ها چند بار برای از بین بردن این توافق مهم منطقه ای و بین المللی تلاش کردند. تا امروز ناموفق بودند. اعلام می کنم ملت ما به عهدش تا روزی پای‌بند است که طرف مقابل هم پای‌بند باشد”.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH