8:03:24 - جمعه 2 مارس 2018
تاکنون 2295 تروریست در عفرین از پای درآمده‌اند
به گزارش 50 میلیون ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از زمان آغاز عملیات شاخه زیتون تاکنون 2295 تن از تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک-داعش در عفرین از پای درآمده اند. عملیات هوایی و زمینی نیروهای مسلح ترکیه در چارچوب عملیات شاخه زیتون برای نابودی گروه های تروریستی در عفرین در شمال غرب سوریه ادامه […]

به گزارش 50 میلیون ستاد کل نیروهای مسلح ترکیه با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از زمان آغاز عملیات شاخه زیتون تاکنون 2295 تن از تروریست‌های ی.پ.گ/پ.ک.ک-داعش در عفرین از پای درآمده اند.

عملیات هوایی و زمینی نیروهای مسلح ترکیه در چارچوب عملیات شاخه زیتون برای نابودی گروه های تروریستی در عفرین در شمال غرب سوریه ادامه دارد.

این عملیات برای ریشه کنی کامل تروریست‌های پ.ک.ک/ک.ج.ک/پ.ی.د- ی.پ.گ و داعش در عفرین سوریه از تاریخ 20 ژانویه 2018 تاکنون به طور موفقیت‌آمیز ادامه دارد.

تاکنون در مجموع 116 نقطه؛ شامل مرکز یک ناحیه، 88 روستا، 6 آبادی و 20 کوه و تپه استراتژیک و یک پایگاه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از لوث عناصر تروریستی پاکسازی و 2222 تن از آنان در این عملیات کشته شده‌اند.

گفتنی است این عملیات بر اساس حق دفاع مشروع بین المللی، قطعنامه‌های مبارزه با تروریسم شورای امنیت و ماده 51 منشور سازمان ملل متحد با احترام به حفظ تمامیت ارضی سوریه انجام می شود.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH