17:54:27 - شنبه 14 آوریل 2018
واکنش خامنه ای به حمله نظامی آمریکا و متحدانش به سوریه
به گزارش 50 میلیون آیت الله خامنه ای رهبر ایران در دیدار با شماری از سفیران کشورهای اسلامی و مقامات ایرانی با اشاره به حمله آمریکا، فرانسه و انگلستان به تاسیسات شیمیایی رژیم اسد، گفت: «بنده صریحا اعلام می‌کنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر بریتانیا جنایتکارند و جنایت کردند؛ طرفی هم نخواهند بست، سودی هم […]

به گزارش 50 میلیون آیت الله خامنه ای رهبر ایران در دیدار با شماری از سفیران کشورهای اسلامی و مقامات ایرانی با اشاره به حمله آمریکا، فرانسه و انگلستان به تاسیسات شیمیایی رژیم اسد، گفت: «بنده صریحا اعلام می‌کنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر بریتانیا جنایتکارند و جنایت کردند؛ طرفی هم نخواهند بست، سودی هم نخواهند برد؛ همچنان‌که در سال‌های گذشته در عراق، سوریه،‌ افغانستان حضور پیدا کردند و از این قبیل جنایات انجام دادند و سودی هم نبردند».

وی افزود: «رئیس جمهور آمریکا چندی پیش اعلام کرد که در منطقه غرب آسیا، هفت تریلیون دلار هزینه کرده اند و چیزی عاید آنها نشده است. این سخن، صحیح است و از این پس هم آمریکا هر قدر تلاش و هزینه کند، چیزی عاید آن در منطقه نخواهد شد».

گفتنی است شب گذشته ائتلافی متشکل از آمریکا، فرانسه و انگلستان به نقاطی در شام و حمص که گفته می‌شود محل تحقیق، تولید یا انبار سلاح‌های شیمیایی بوده‌اند حمله کردند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH