20:43:41 - یکشنبه 13 مه 2018
هفت نفر از متهمان فساد شهرداری و اعضای سابق شورای شهر پارس آباد دستگیر شدند
به گزارش 50 میلیون بنا به گزارش آران مغان، سید ناصر عتباتی با اعلام این خبر اظهار داشت: هفت نفر از متهمان فساد شهرداری و اعضای شورای سابق شهر پارسآباد و برخی مدیران دستگیر شده و در زندان به سر می‌برند. وی با اشاره به این که با پیگیری‌های بازرسی کل استان، دادسرای عمومی مرکز […]

به گزارش 50 میلیون بنا به گزارش آران مغان، سید ناصر عتباتی با اعلام این خبر اظهار داشت: هفت نفر از متهمان فساد شهرداری و اعضای شورای سابق شهر پارسآباد و برخی مدیران دستگیر شده و در زندان به سر می‌برند.

وی با اشاره به این که با پیگیری‌های بازرسی کل استان، دادسرای عمومی مرکز اردبیل و پارس آباد تحقیقات لازم در ارتباط با فساد گسترده شهرداری و شورای سابق شهرداری پارس آباد انجام شد و در این زمینه متهمان دستگیر شده و به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

راكان سعيد استاندار کرکوک با اشاره به وجود شائبه در این انتخابات درخواست باز شدن صندوق ها در مرکز کمیسیون انتخابات عراق را مطرح کرد

درحالی که میزان کم مشارکت در انتخابات عمومی روز گذشته در عراق و ادعاهای تقلب در مناطق شمالی این کشور توجه همگان را به خود جلب کرده است، راكان سعيد استاندار کرکوک با اشاره به وجود شائبه در این انتخابات درخواست باز شدن صندوق ها در مرکز کمیسیون انتخابات عراق را مطرح کرد.
سعید با تشکیل یک کنفرانس مطبوعاتی در ساختمان حکومت محلی در کرکوک گفت: در انتخابات کرکوک شائبه وجود دارد از این رو میخواهیم صندوق ها صبح به بغداد منتقل شده و در آنجا باز شود.

ژوردی آلمیدا، گلر تراختورسازی که در نیم فصل با قرارداد قرضی از واسکودوگامای برزیل به این تیم پیوست، پس از پایان فصل هفدهم از این تیم جدا شده و به کشورش بازگشت تا یک سال باقی مانده از قراردادش را برای تیم خود بازی کند.
آلمیدا عملکرد خوبی در تبریز داشت ولی حالا طبق قراردادش به برزیل برگشته است و فصل آینده جایی در ترکیب تراختورسازان نخواهد داشت.

بدین ترتیب یکی از نیازهای اساسی تراختورسازی برای فصل جدید، جذب دروازه‌بان است و در شرایطی که مالکیت، مدیریت و سرمربی این تیم برای فصل جدید هنوز مشخص نیست این موضوع می‌تواند برای تراختور مشکل‌ساز شود. تراختورسازی در نیم فصل نخست لیگ هفدهم به دلیل نداشتن یک گلر مطمئن ضربه سنگینی خورد.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH