10:14:32 - پنجشنبه 17 مه 2018
پاپ کشتار فلسطینی ها در نوار غزه را محکوم کرد
به گزارش 50 میلیون پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان امروز طی سخنانی در اعتراض به کشتار فلسطینی‌ها توسط اسرائیل در مرز غزه اظهار داشت: مراتب غم و اندوه خود را برای کشته‌ شدگان و مجروحان ابراز می‌ کنم. برای آنهایی که در این وقایع رنج می‌کشند، دعا می‌کنم. بنا بر گزارش وب سایت خبری « […]

به گزارش 50 میلیون پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان امروز طی سخنانی در اعتراض به کشتار فلسطینی‌ها توسط اسرائیل در مرز غزه اظهار داشت: مراتب غم و اندوه خود را برای کشته‌ شدگان و مجروحان ابراز می‌ کنم. برای آنهایی که در این وقایع رنج می‌کشند، دعا می‌کنم.

بنا بر گزارش وب سایت خبری « واتیکان نیوز»٬وی در ادامه گفت: « بار دیگر تکرار می کنم که استفاده از خشونت هیچ‌ گاه به صلح منجر نخواهد شد. ما خواهان پایان یافتن درگیری‌ها در سرزمین مقدس و آغاز فرایند مذاکرات هستیم.

به شدت نگران تشدید تنش در خاورمیانه و سرزمین مقدس و همچنین دور شدن از فرایند مذاکرات و گفتگوها هستیم. جنگ زاینده جنگ است و خشونت زاینده خشونت است. همه طرف های درگیر و جامعه بین المللی را دعوت می کنم تا در راستای ایجاد صلح و عدالت در منطقه٬ تعهدات خود را به جای آورند».

گفتنی است روز گذشته نیز در پی تیراندازی نیروهای اسرائیل به تظاهرکنندگان فلسطینی در مرز نوار غزه که برای اعتراض به انتقال سفارت آمریکا در اسرائیل به قدس دست به تظاهرات زده بودند، 62 فلسطینی شهید و بیش از 2770 نفر دیگر زخمی شدند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH