6:24:00 - دوشنبه 9 جولای 2018
فرود هواپیمای آمریکایی در فرودگاه های تهران و تبریز
به گزارش 50 میلیون انتشار تصاویر مربوط به یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 با شماره ثبت آمریکا در فرودگاه های تهران و تبریز با واکنش ها و گمانه زنی های متفاوتی روبرو شده است. هویت سرنشینان این پرواز و اینکه چرا یک پرواز بین‌المللی به جای فرودگاه امام در فرودگاه مهرآباد به زمین نشسته، باعث کنجکاوی […]

به گزارش 50 میلیون انتشار تصاویر مربوط به یک فروند هواپیمای بوئینگ 737 با شماره ثبت آمریکا در فرودگاه های تهران و تبریز با واکنش ها و گمانه زنی های متفاوتی روبرو شده است.

هویت سرنشینان این پرواز و اینکه چرا یک پرواز بین‌المللی به جای فرودگاه امام در فرودگاه مهرآباد به زمین نشسته، باعث کنجکاوی رسانه ها شده است.

رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی ایران در گفتگو با «ایسنا» در مورد فرود هواپیمای آمریکایی در فرودگاه مهرآباد تهران اعلام کرد: هواپیمای فرود آمده که یک بوئینگ 737 است، در اختیار گروهی از تجار هندی است که در حال حاضر به منظور اهداف تجاری و اقتصادی آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جعفرزاده گفت: فرودگاه مهرآباد امکان استفاده برای پروازهای خارجی را نیز دارد و از این‌رو به جت‌های تجاری در صورت نیاز خدمت‌رسانی می‌کند.

همچنین مصطفی صفایی، مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی نیز در گفتگو با خبرگزاری ها در مورد فرود این هواپیما در فرودگاه تبریز گفته است: این هواپیمایی آمریکایی به عنوان جت اختصاصی که در اجاره تجار هندی است، اخیرا در فرودگاه تبریز تیکاف داشته که متاسفانه شایعاتی را در پی داشت. هواپیمای بوئینگ 737 در تاریخ 12 تیرماه با 8 تاجر هندی در فرودگاه بین‌المللی تبریز به زمین نشست که از مبداء فرودگاه مهرآباد به مقصد تبریز پرواز کرده بود.

صفایی ساعت دقیق ورود این هواپیما به فرودگاه تبریز 16:14 دقیقه به وقت محلی اعلام کرده و گفته که این هواپیما همان روز ساعت 22:46 َ تبریز را به مقصد بمبئی ترک کرده است.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH