6:27:02 - پنج‌شنبه 13 سپتامبر 2018
آمریکا: هدف ما تحریم نفتی ایران است
به گزارش 50 میلیون نیکی هیلی، نماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل متحد طی گفتگویی با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز اظهار داشت:« به دلیل اقدامات ایران در خاورمیانه از توافق هسته‌ای خارج شده ایم. زیرا به ایران این توان مالی را می‌ داد تا به فعالیت‌های بد خود ادامه دهد». وی در ادامه افزود:«تحریم‌ها دوباره بازگشت. […]

به گزارش 50 میلیون نیکی هیلی، نماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل متحد طی گفتگویی با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز اظهار داشت:« به دلیل اقدامات ایران در خاورمیانه از توافق هسته‌ای خارج شده ایم. زیرا به ایران این توان مالی را می‌ داد تا به فعالیت‌های بد خود ادامه دهد».

وی در ادامه افزود:«تحریم‌ها دوباره بازگشت. تحریم‌ها نفت ایران را هدف قرار می‌دهد. تهران فشار و تاثیر تحریم‌ها را واقعا احساس خواهد کرد.

وی افزود: «ایران نقش خرابکارانه‌ای در سوریه دارد، شاهد بوده‌ایم تلاش کرده اسرائیل را تهدید کند و در سراسر خاور میانه جنگ نیابتی به راه انداخته است و به همین دلیل بود که آمریکا از برجام خارج شد چون این توافق پول زیادی برای تداوم رفتارهای بدشان در اختیار آنها قرار می‌داد».

هیلی در خصوص استفاده از سلاح های شیمیایی در سوریه گفت: «به رژیم اسد٬ روسیه و ایران هشدار داده ایم. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، دو بار خطاب به آنها گفت که از سلاح‌های شیمیایی استفاده نکنند، دو بار استفاده کردند و ترامپ دوباره هشدار داد که مجددا مارا آزمایش نکنید».

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH