11:12:34 - سه شنبه 9 اکتبر 2018
روحانی چند وزیر جدید را به مجلس ایران معرفی می‌کند
به گزارش 50 میلیون بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس ایران درباره تعیین تکلیف وزارت خانه های بدون وزیر ایران گفت: براساس رایزنی صورت گرفته با سرپرست و همچنین رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری هفته آینده وزرای اقتصاد و امور دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی خواهند شد. به گزارش خبرگزاری خانه […]

به گزارش 50 میلیون بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس ایران درباره تعیین تکلیف وزارت خانه های بدون وزیر ایران گفت: براساس رایزنی صورت گرفته با سرپرست و همچنین رئیس دفتر نهاد ریاست جمهوری هفته آینده وزرای اقتصاد و امور دارایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نعمتی با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت از سوی دولت ایران اظهار داشت: البته باید یادآور شد که شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت هنوز استعفا نداده است.

گفتنی است، جلال محمودزاده، نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ایران با شاره به سومین غیبت محمد شریعتمداری در جلسه بررسی استیضاح گفت: آقای شریعتمداری تا زمانی‌که استعفا دهد و رئیس جمهور آن را قبول کند به‌عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت محسوب می‌شود.

به گفته وی، شریعتمداری قرار است به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شود اما تا کنون از سمت خود استعفا نداده و یا عزل نشده است.

بر چسب ها: ,
منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH