18:00:49 - شنبه 13 اکتبر 2018
تهدید ترامپ به جریمه سنگین عربستان
به گزارش 50 میلیون دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در خصوص سرنوشت جمال خاشقجی با بیان اینکه تحقیقات خود در این باره را تا پایان ادامه خواهد داد، عنوان کرد: این فرد یک روزنامه نگار بود. اگر وضعیت به گونه ای که گفته می شود باشد این واقعا افتضاح و بد است. ما تا انتها ادامه […]

به گزارش 50 میلیون دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در خصوص سرنوشت جمال خاشقجی با بیان اینکه تحقیقات خود در این باره را تا پایان ادامه خواهد داد، عنوان کرد: این فرد یک روزنامه نگار بود. اگر وضعیت به گونه ای که گفته می شود باشد این واقعا افتضاح و بد است. ما تا انتها ادامه خواهیم داد و جریمه آن سنگین خواهد بود.

وی که با شبکه CBS آمریکا مصاحبه می کرد ضمن تاکید بر انکار مقامات سعودی مبنی بر دست داشتن در قتل خاشقجی افزود: در آینده ای نزدیک مدارکی به دستمان خواهد رسید.

رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوالی درباره نوع تحریم های اعمالی علیه عربستان درصورت صحت ادعاها بار دیگر بر ادامه قراردادهای نظامی با این کشور تاکید و اظهار داشت: ما٬ چین و روسیه دنبال گرفتن این سفارش ها (نظامی) بودیم. قرارداد 110 میلیارد دلاری ادامه خواهد یافت.

دیروز نیز ترامپ از گفت‌وگو با سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در خصوص خاشقجی خبر داده بود.

گفتنی است جمال خاشقجی روزنامه نگار اهل عربستان سعودی سردبیر سابق روزنامه الوطن و ستون نویس واشنگتن پست روز دوم ماه اکتبر جاری به منظور انجام امور رسمی وارد کنسولگری این کشور در استانبول شده و از آن تاریخ به بعد هیچ خبری از وی نشده است.

بر چسب ها: , ,
منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH