18:03:10 - شنبه 13 اکتبر 2018
درگیری نیروهای حزب دموکرات کردستان ایران و سپاه 6 کشته به جا گذاشت
به گزارش 50 میلیون «حزب دموکرات کردستان» ایران در اداره اقلیم کرد شمال عراق طی بیانیه ای مدعی شد که در درگیری روز گذشته میان نیروهای این حزب و سپاه پاسداران در حومه شهرستان پاوه استان کرمانشاه 6 تن کشته شده اند. بر اساس این گزارش، در این درگیری سه ساعته 2 عضو حزب دموکرات کردستان، […]

به گزارش 50 میلیون «حزب دموکرات کردستان» ایران در اداره اقلیم کرد شمال عراق طی بیانیه ای مدعی شد که در درگیری روز گذشته میان نیروهای این حزب و سپاه پاسداران در حومه شهرستان پاوه استان کرمانشاه 6 تن کشته شده اند.

بر اساس این گزارش، در این درگیری سه ساعته 2 عضو حزب دموکرات کردستان، 3 تن از اعضای سپاه پاسداران و یک غیرنظامی به نام “فرشاد چچانی” کشته شده اند. تاکنون مقامات رسمی ایران در این زمینه اظهارنظری نکرده اند.

گفتنی است 16 تن از اعضای حزب دموکرات کردستان ایران از جمله اعضای بلندپایه آن در حملات موشکی ایران در تاریخ 8 سپتامبر امسال کشته شده و بیش از 40 تن نیز در این حمله مجروح شدند و این بزرگ ترین حمله ایران به مقر این حزب در اقلیم کرد از زمان فعالیت آن بوده است.

گفتنی است حزب دموکرات کردستان ایران در سال 1945 در شهر مهاباد این کشور تاسیس شده و از سال 1996 در اردوگاه‌ها‌یی در اقلیم کرد شمال عراق فعالیت می کند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH