18:26:58 - سه شنبه 30 اکتبر 2018
ریزش دیوار مدرسه بر سر یک دانش‌آموز در شهرستان رزن آزربایجان جنوبی
به گزارش آزانس خبری پنجاه میلیون تورک مدیر آموزش و پرورش شهرستان رزن از ریزش دیوار یکی از مدارس روستاهای این شهرستان بر سر دانش‌آموزی خبر داد و گفت که “طبق نظر پرشکان یک قسمت از قفسه سینه امیرحسین دچار فرورفتگی شده، حدودا از ناحیه کتف زخم برداشته که نیاز به جراحی دارد و مهره‌های […]

به گزارش آزانس خبری پنجاه میلیون تورک مدیر آموزش و پرورش شهرستان رزن از ریزش دیوار یکی از مدارس روستاهای این شهرستان بر سر دانش‌آموزی خبر داد و گفت که “طبق نظر پرشکان یک قسمت از قفسه سینه امیرحسین دچار فرورفتگی شده، حدودا از ناحیه کتف زخم برداشته که نیاز به جراحی دارد و مهره‌های گردن هم آسیب دیده اما در مجموع وضعیت عمومی او خوب است و در هوشیاری کامل به سر می‌برد”.

رحیم عطایی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این خبر اظهار کرد: “روز دوشنبه ۱۶ مهرماه «امیرحسین بخشی» ۸ ساله و دانش‌آموز پایه دوم ابتدایی بین ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح زنگ ورزش در حین بازی در محوطه انتهایی مدرسه ابتدایی شهید رجبی روستای سیراب دچار حادثه می‌شود”.

وی با بیان اینکه دیوار انتهایی محوطه مدرسه به علت ساخت‌وسازهای صورت گرفته در همجوار آن به منظور ساخت مدرسه‌ای نوساز تخریب می‌شود، افزود: “همکاران بلافاصله اقدام به نجات دادن او می‌کنند اما از پس کار برنمی‌آیند و از اهالی کمک می‌گیرند که با حضور به موقع اهالی و فرستادن وی به بیمارستان رزن مراحل درمانی آغاز می‌شود”.

عطایی با اشاره به اقدام به موقع تیم پزشکی برای جلوگیری از وقوع اتفاق ناگوار اضافه کرد: “بعد از یک ساعت امیرحسین با آمبولانس به بیمارستان بعثت شهر همدان منتقل می‌شود”.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رزن به علت ریزش دیوار مدرسه اشاره کرد و گفت: “این مدرسه قبل از انقلاب ساخته شده اما در طرح برکت همجوار آن مدرسه‌ای در حال احداث است”.

شهرستان رزن که از ناحیه شمال و شمال شرقی بهاستان قزوین از جنوب به شهرستان فامنین از مشرق بهاستان مرکزی و از مغرب به شهرستان کبودرآهنگ محدود می‌باشد. طبق سرشماری سال۱۳۹۵ جمعیت این شهرستان قریب به ۱۵۰هزار نفر میباشد که اکثرت غالب انها با هویت تورک و زبان تورکی آزربایجانی صحبت میکنند

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH