13:03:51 - سه شنبه 4 دسامبر 2018
“همکاری با دشمنان مردم تُرک و حمایت از تروریست‌ها در کجای اسلام است؟”
به گزارش 50 میلیون دولت باغچه‌لی، رهبر حزب اپوزیسیون ترکیه «حزب حرکت ملی» امروز سه شنبه طی اظهاراتی در نشست گروهی این حزب اظهار داشت: ظاهرا برخی کشورهای منطقه از جمله عربستان سعودی و امارات تلاش می‌کنند در زمینه آموزش و تامین سلاح‌ به گروه‌های تروریستی در شمال و شرق سوریه همکاری کنند. وی افزود: عربستانی […]

به گزارش 50 میلیون دولت باغچه‌لی، رهبر حزب اپوزیسیون ترکیه «حزب حرکت ملی» امروز سه شنبه طی اظهاراتی در نشست گروهی این حزب اظهار داشت: ظاهرا برخی کشورهای منطقه از جمله عربستان سعودی و امارات تلاش می‌کنند در زمینه آموزش و تامین سلاح‌ به گروه‌های تروریستی در شمال و شرق سوریه همکاری کنند.

وی افزود: عربستانی که نمی‌تواند از زیر فشار قتل خاشقچی خارج شود و اماراتی که دشمنی خود با ترکیه را پنهان نمی‌کند، این چنین می خواهند تاوان اعمال خود را به آمریکا پرداخت کنند.

رهبر حزب حرکت ملی در ادامه تصریح کرد: کجایی این دو کشور که اسیر امپریالیسم شده اند، اسلام است؟ کسانی که به ملت تُرک نقشه کشیده، با غرب معامله کرده و به فرمان آنها گوش می دهند، بدانند که چیزی غیر از خنجری زهرآلود بر پیکر اسلام نیستند.

باغچه‌لی اضافه کرد: «اگر عربستان سعودی از خدا ترس دارد و از بنده اش شرم، اول باید پاسخ جنایت خاشقچی را داده و تاوان آن را بپردازد. همکاری با دشمنان مردم تُرک، ترکیه و حمایت از تروریست‌ها در کجای اسلام است؟».

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH