16:21:20 - چهار شنبه 12 دسامبر 2018
آمریکا ویزای بستگان مقامات ایران را باطل می کند
به گزارش 50 میلیون برایان هوک، نماینده ویژه امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا، در یک پیام ویدیویی که در توئیتر فارسی این وزارتخانه منتشر شد، اظهار داشت: ما در حال بررسی مسئله اخراج و باطل کردن ویزای بستگان نزدیک مقامات ایران هستیم. وی با بیان اینکه بستگان نزدیک مقامات ایران برای تحصیل و زندگی […]

به گزارش 50 میلیون برایان هوک، نماینده ویژه امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا، در یک پیام ویدیویی که در توئیتر فارسی این وزارتخانه منتشر شد، اظهار داشت: ما در حال بررسی مسئله اخراج و باطل کردن ویزای بستگان نزدیک مقامات ایران هستیم.

وی با بیان اینکه بستگان نزدیک مقامات ایران برای تحصیل و زندگی به آمریکا می آیند، گفت: رژیم ایران دو رویی می کند، در حالیکه مقامات رژیم شعار مرگ بر آمریکا سر می‌دهند، خانواده‌هایشان را با استفاده از منابع مردم ایران به کشور به اصطلاح “شیطان بزرگ” می فرستند تا در این کشور زندگی و تحصیل کنند.

هوک همچنین تاکید کرد که تمامی گزینه‌ها برای تحت فشار قرار دادن دولت ایران را به کار خواهند گرفت.

بر اساس گزاری ان بی سی نیوز آمریکا در تاریخ 3 دسامبر، خانواده‌های آمریکاییان زندانی در ایران خواستار لغو ویزای بستگان مقامات ایرانی شدند.

مریم فریدون برادر زاده حسن روحانی رئیس جمهور ایران، فاطمه لاریجانی دختر علی لاریجانی رئیس مجلس و عیسی هاشمی، فرزند معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور ایران در امور زنان و خانواده در آمریکا زندگی می کنند.

چهار شهروند آمریکایی به جرم جاسوسی در ایران زندانی هستند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH