18:03:37 - چهار شنبه 16 ژانویه 2019
نامه تشکیلات “گاموح” به “دکتر جاوید رحمان” گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور ایران در خصوص جنایت رژیم ایران
به گزارش 50 میلیون جسدخانم زهرا نوید پور شهروند ساکن استان آزربایجان شرقی شهر ملکان (ملیک کندی) و روستای تازه قلعه پس از تجاوز جنسی توسط نماینده فعلی مجلس ،عضو سپاه پاسداران و رئیس کمیسون اجتماعی مجلس “سلمان خدادادی” روز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷ در منزل مادری‌اش واقع در روستای تازه قلعه یافت شد. حسب […]

به گزارش 50 میلیون جسدخانم زهرا نوید پور شهروند ساکن استان آزربایجان شرقی شهر ملکان (ملیک کندی) و روستای تازه قلعه پس از تجاوز جنسی توسط نماینده فعلی مجلس ،عضو سپاه پاسداران و رئیس کمیسون اجتماعی مجلس “سلمان خدادادی” روز یکشنبه ۱۶ دی ۹۷ در منزل مادری‌اش واقع در روستای تازه قلعه یافت شد.

حسب گزارش دریافتی بیمارستان فارابی شهرستان ملکان از انتقال جسد زهرا نوید پور به این بیمارستان خبر داده و از نبودعلائم حیاتی در بدن خانم زهرا نوید پور ۲۸ ساله گزارش داده است.
عوامل همدست سلمان خدادادی نماینده ملکان در مجلس ، سرهنگ رضایی رئیس سپاه پاسداران شهرستان ملکان وعلی مرادی دادستان این شهر بود به دروغ گفته می‌شود این قربانی تجاوز جنسی با “خودکشی” به زندگی خود پایان داده.

زهرا نوید پور فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه مراغه در طول چهار سال گذشته بابت پیگیری های قضایی بارها مورد تهدید از جانب سلمان خدادادی قرار گرفته بودبارها توسط این نماینده به تکذیب شکایتهایش تهدید شده بود اما او که زنی شجاع بود به دنبال استیفای حقوق خود بود، و از سویی دیگر با توجه به فساد سیستماتیک در سیستم اداری ایران پیگیری‌های حقوقی و قضایی پرونده ایشان بی‌نتیجه مانده بود .

سلمان خدادادی نماینده فعلی مجلس که در سوابق کاری خود مدیرکل سابق اداره اطلاعات اردبیل فرمانده سابق سپاه ملکان و نماینده فعلی مردم ملکان در مجلس است مطابق آرشیو سیستم قضایی رژیم ایران دارای سوابق سو اخلاقی و کیفری میباشد.
سلمان خدادای که در حال حاضر رئیس کمیسیون اجتماعی در مجلس ایران نیز است در سال‌های گذشته از بابت تجاوز به منشی خانم دفتر خود و یکی از مراجعه کنندگان خانم به دفتر ایشان نیز متهم شده و مدتی را نیز بابت محکومیت در زندان بسر برده بود.

در پایان زهرا نوید پور دختر شجاع آذربایجانی تمامی مکالمات و مکاتبات خود را به رسانه ها منعکس کرده بود و از آنجایی که بارها از تهدید خود و خانواده اش توسط عوامل حکومتی رژیم ایران سخن گفته بود در یادداشتی میگوید اگر روزی مرا هم کشتن انسانهای آزادی خواه صدای من باشند.
لذا بعنوان تشکیلات حرکت بیداری ملی آذربایجان جنوبی “گاموح” وظیفه خود میدانیم تا صدای عدالتخواهی زهرا نوید پور باشیم امید است با تشکیل کارگروه ویژه و بررسی مستندات ارائه شده ابعاد این جنایت علیه انسانیت را نزد سازمان ملل روشن نموده و پاسخگویی رژیم ایران در قبال این جنایت را مطالبه کنید.
با تشکر
حرکت بیداری ملی آذربایجان جنوبی (گاموح)

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH