9:22:37 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
کانال تلویزیونی “پرس تیوی” رژیم ایران، هنرپیشه تورک را عامل بمب‌گذاری منبج معرفی کرد!
میلیون تورک؛کانال تلویزیونی انگلیسی زبان رژیم ایران در راستای سیاست های تورک ستیزی و حمایت از گروهک های تروریستی در رسوایی خبری ،هنر پیشه تورک را عامل انتحاری معرفی کرد. نجاتی شاشماز، بازیگری که نقش “پولات عالمدار” را در سریال تورکی “قوردلار وادیسی/وادی گرگ‌ها” بازی کرده یکی از چهره‌های معروف سینمای تورکیه است. این هنرپیشه […]

میلیون تورک؛کانال تلویزیونی انگلیسی زبان رژیم ایران در راستای سیاست های تورک ستیزی و حمایت از گروهک های تروریستی در رسوایی خبری ،هنر پیشه تورک را عامل انتحاری معرفی کرد.
نجاتی شاشماز، بازیگری که نقش “پولات عالمدار” را در سریال تورکی “قوردلار وادیسی/وادی گرگ‌ها” بازی کرده یکی از چهره‌های معروف سینمای تورکیه است.
این هنرپیشه در کشورهای آسیای میانه، قفقاز و خاورمیانه مشهور است.
“پرس تیوی”، تلویزیون دولتی انگلیسی‌زبان رژیم ایران، در خبری به نقل از گروه‌های تروریستی کرد سوریه او را “عامل حمله ترویستی منبج” معرفی کرد.
:کانال تلویزیونی دولتی رژیم ایران ساعاتی بعد اسباب طنز رسانه‌های تورکیه شد و در شبکه‌های اجتماعی این کشور مثل بمب ترکید.
به نوشته رسانه‌های تورکیه، تنظیم‌کنندگان خبر برای واقعی جلوه دادن آن، تصویری از برگه هویت این هنرپیشه نیز منتشرکرده و نوشته است که پولاد عالمدار عضو سازمان جاسوسی تورکیه(میت) است.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH