خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/01/22 09:22
شناسه خبر : 4521

کانال تلویزیونی “پرس تیوی” رژیم ایران، هنرپیشه تورک را عامل بمب‌گذاری منبج معرفی کرد!

میلیون تورک؛کانال تلویزیونی انگلیسی زبان رژیم ایران در راستای سیاست های تورک ستیزی و حمایت از گروهک های تروریستی در رسوایی خبری ،هنر پیشه تورک را عامل انتحاری معرفی کرد. نجاتی شاشماز، بازیگری که نقش “پولات عالمدار” را در سریال تورکی “قوردلار وادیسی/وادی گرگ‌ها” بازی کرده یکی از چهره‌های معروف سینمای تورکیه است. این هنرپیشه […] ...

میلیون تورک؛کانال تلویزیونی انگلیسی زبان رژیم ایران در راستای سیاست های تورک ستیزی و حمایت از گروهک های تروریستی در رسوایی خبری ،هنر پیشه تورک را عامل انتحاری معرفی کرد.
نجاتی شاشماز، بازیگری که نقش “پولات عالمدار” را در سریال تورکی “قوردلار وادیسی/وادی گرگ‌ها” بازی کرده یکی از چهره‌های معروف سینمای تورکیه است.
این هنرپیشه در کشورهای آسیای میانه، قفقاز و خاورمیانه مشهور است.
“پرس تیوی”، تلویزیون دولتی انگلیسی‌زبان رژیم ایران، در خبری به نقل از گروه‌های تروریستی کرد سوریه او را “عامل حمله ترویستی منبج” معرفی کرد.
:کانال تلویزیونی دولتی رژیم ایران ساعاتی بعد اسباب طنز رسانه‌های تورکیه شد و در شبکه‌های اجتماعی این کشور مثل بمب ترکید.
به نوشته رسانه‌های تورکیه، تنظیم‌کنندگان خبر برای واقعی جلوه دادن آن، تصویری از برگه هویت این هنرپیشه نیز منتشرکرده و نوشته است که پولاد عالمدار عضو سازمان جاسوسی تورکیه(میت) است.