9:39:50 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
ارشد صالحی رئیس جبهه تورکمن‌های عراق: گروه پ.ک.ک امنیت ما را تهدید می‌کند
ارشد صالحی، رئیس جبهه تورکمن‌های عراق اعلام کرد حضور گروه تروریستی پ.ک.ک در سنجار از توابع استان موصل این کشور امنیت ما را تهدید می‌کند. ارشد صالحی، رئیس جبهه تورکمن‌های عراق در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: حضور گروه تروریستی پ.ک.ک در سنجار استان موصل عراق امنیت تورکمن‌ها را تهدید می‌کند. وی در ادامه […]

ارشد صالحی، رئیس جبهه تورکمن‌های عراق اعلام کرد حضور گروه تروریستی پ.ک.ک در سنجار از توابع استان موصل این کشور امنیت ما را تهدید می‌کند.
ارشد صالحی، رئیس جبهه تورکمن‌های عراق در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: حضور گروه تروریستی پ.ک.ک در سنجار استان موصل عراق امنیت تورکمن‌ها را تهدید می‌کند.

وی در ادامه همچنین اظهار داشت:
“عناصر گروه تروریستی پ.ک.ک برای گسترش نفوذ خود در سنجار عراق می‌کوشند. این امر برای تورکمن‌ها تهدیدی به شمار می‌رود. گروه پ.ک.ک قصد سیطره بر 20 روستای تورکمن‌نشین در حومه سنجار را دارد.
بدین ترتیب، امنیت منطقه تورکمن‌نشین تلعفر نیز با خطر مواجه خواهد شد. عناصر پ.ک.ک عامل حملات تروریستی اخیر در تلعفر هستند. آنها می‌خواهند پس از تصرف تلعفر، حضور تا مرز سوریه گسترش دهد و به شاخه سوری خود یعنی گروه تروریستی ی.پ.گ بپیوندند”

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH