9:46:41 - سه شنبه 29 ژانویه 2019
سویلا سجودی ، دختر ربات‌ساز آزربایحانی
کم سن ترین دانشجوی دکترای رشته مهندسی کامپیوتر و رباتی اهل تبریز است که سرپرستی مدرسان و تیم‌های رباتیک مسابقات کشوری کاپ‌های شریف دانشگاه صنعتی شریف را عهده‌دار بوده و عاشق ساخت ربات است و به واسطه طراحی انواع ربات‌ها و شرکت در جشنواره‌های مختلف بین المللی در خارج از مرزها شناخته شده‌تراز داخل است. […]

کم سن ترین دانشجوی دکترای رشته مهندسی کامپیوتر و رباتی اهل تبریز است که سرپرستی مدرسان و تیم‌های رباتیک مسابقات کشوری کاپ‌های شریف دانشگاه صنعتی شریف را عهده‌دار بوده و عاشق ساخت ربات است و به واسطه طراحی انواع ربات‌ها و شرکت در جشنواره‌های مختلف بین المللی در خارج از مرزها شناخته شده‌تراز داخل است.

سجودی 29 ساله دختر فعال و موفقی است که در تبریز،علم کامپیوتر و رباتیک حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، او در حال حاضر عضو کمیسیون مسابقات ملی لکوکاپ دانشگاه صنعتی شریف و سرپرست مدرسین و تیم‌های رباتیک مسابقات کشوری کاپ‌های شریف دانشگاه صنعتی شریف با همکاری گروه‌های دانش‌بنیان در تهران و در حال حاضر تنها نماینده استان آزربایجان‌شرقی است.
وی همچنین سرپرستی تیم‌های دانشجویی دانشگاه‌های «سما» دختران و پسران تبریز در مسابقات‌های ملی و بین‌المللی رباتیک را برعهده دارد.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH