9:51:18 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
فروش گوشت سگ به جای گوسفند’ در یک قصابی در مشهد
روزنامه قدس در گزارشی از فروش گوشت سگ به جای گوشت گوسفند در یک قصابی در مشهد خبر داده است. این روزنامه نوشته است که کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی بعد از “کنترل نامحسوس چند روزه” پی برده‌اند که در یک قصابی “گوشت مشکوک به گوشت سگ” عرضه می‌شده است. این […]

روزنامه قدس در گزارشی از فروش گوشت سگ به جای گوشت گوسفند در یک قصابی در مشهد خبر داده است. این روزنامه نوشته است که کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی بعد از “کنترل نامحسوس چند روزه” پی برده‌اند که در یک قصابی “گوشت مشکوک به گوشت سگ” عرضه می‌شده است.

این روزنامه به نقل از یک کارشناس اتحادیه گوشت دامی نوشته که این فروشگاه که پروانه کسب نداشته تابلویی نصب کرده که روی آن نوشته شده بود “ران سر دست ۳۶ هزار تومان!” و برای فروش گوشت از مشتریان ثبت نام می‌کرده است.

به گفته این کارشناس، ماموران در محل فروشگاه منتظر تحویل گوشت شده‌اند و”لحظاتی بعد پسر فروشنده که سوار بر یک وانت پیکان بود به محل آمد و گوشت‌ها را که داخل چند کیسه قرار داشت از وانت تخلیه و به داخل مغازه منتقل کرد. به محض رؤیت ماجرا وارد عمل شدیم، اما پسر فروشنده با چاقویی که در دست داشت به سمت ما حمله ور شد.”

به گزارش روزنامه قدس پس از ورود کارشناسان به فروشگاه چهار لاشه کشف شده و بررسی‌ها نشان داده که “آنها متعلق به گوسفند نیست و برخی از آن‌ها مشکوک به لاشه سگ می‌باشد”.

بر چسب ها: , ,
منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH