8:17:30 - سه شنبه 26 مارس 2019
ناکار آمدی سازمان حلال احمر خوی در مقابل اقدام خودجوش کمک های مردمی به تورکمن صحرا در شهرستان خوی
سازمان حلال احمر شهرستان خوی دیروز در اقدامی ضد انسانی قصد جمع آوری و ضبط کمک‌های غیرنقدی جمع شده در شهرستان خوی را داشته که با مقاومت فعالین ملی مدنی روبه‌رو گشته است . طبق گزارشات رسیده دیروز حلال احمر در چند نقطه از شهرستان خوی اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان […]

سازمان حلال احمر شهرستان خوی دیروز در اقدامی ضد انسانی قصد جمع آوری و ضبط کمک‌های غیرنقدی جمع شده در شهرستان خوی را داشته که با مقاومت فعالین ملی مدنی روبه‌رو گشته است .

طبق گزارشات رسیده دیروز حلال احمر در چند نقطه از شهرستان خوی اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان تورکمن‌ صحرا کرده بود ،که مردم خوی با بی اعتماد بودن به حاکمیت از دادن کمک‌های خود به سازمانهای حاکمیتی خودداری کردند و کمک‌های خود را به انجمن مردم نهاد یاپراق خوی میسپارند .
سازمان حلال احمر با مشاهده این درجه از بی اعتباری خود با تشویق و تشویش ارگانهای امنیتی قصد جمع آوری کمک‌های مردمی در دست فعالین ملی مدنی را داشت تا به شکست خود در امر جمع آوری کمک‌های مردمی سرپوش بگذارد.
با وجود اخذ تمامی مجوزهای لازم توسط انجمن مردم نهاد یاپراق خوی برای جمع آوری کمکهای غیر نقدی برای سیل زدگان تورکمن صحرا نیروهای امنیتی مانع از ادامه جمع آوری کمک ها شدند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH