21:11:05 - جمعه 16 آگوست 2019
خلاصه گزارشی از مجموعه عملکرد تشکیلات “گاموح” در سال ۲۰۱۸(۹۷-۹۸) میلادی
خلاصه گزارشی از مجموعه عملکرد تشکیلات “گاموح” در سال ۲۰۱۸(۹۷-۹۸) میلادی 🔹به استحضار ملت شریف تورک آزربایجان جنوبی، فعالین راستین حرکت ملی، مدیران کانالها و رسانه های ملی آزربایجان جنوبی و مخاطبین شریف گروه رسانه ای 50 میلیون(ارگان رسمی خبری تشکیلات گاموح) می رسانیم؛ مدیران گروه رسانه ای 50 میلیون بر آن شدند تا گزارشی […]

خلاصه گزارشی از مجموعه عملکرد تشکیلات “گاموح” در سال ۲۰۱۸(۹۷-۹۸) میلادی

🔹به استحضار ملت شریف تورک آزربایجان جنوبی، فعالین راستین حرکت ملی، مدیران کانالها و رسانه های ملی آزربایجان جنوبی و مخاطبین شریف گروه رسانه ای 50 میلیون(ارگان رسمی خبری تشکیلات گاموح) می رسانیم؛ مدیران گروه رسانه ای 50 میلیون بر آن شدند تا گزارشی از مجموعه فعالیت های تشکیلات گاموح در سال ۲۰۱۸ میلادی را آماده کرده و نشر دهند.

🔹این گزارش شامل فعالیت های میدانی در داخل و خارج از آزربایجان جنوبی، گرامیداشت مناسبت های ملی، کنفرانس ها، میتینگ ها، بیانیه ها، مصاحبه ها، شرکت در مراسمات جهان تورک و … می باشد که به صورت تیتر وار و با درج لینک خبر آورده می شود.

🔹خاطر نشان می کنیم که به عنوان تشکیلات گاموح، در تمامی موارد مذکور همواره کوشیده ایم که منافع ملی آزربایجان جنوبی، مسائل روزمره من جمله مساله دریاچه اورمیه، زندانیان سیاسی آزربایجان جنوبی، وضعیت بد اقتصادی، شهدای حرکت ملی، تیم فوتبال تراختور و… در نظر گرفته و در این راه پر تلاطم آنچه در توان داشته ایم دریغ نکنیم.

🔹همچنین به دلیل اینکه برخی از برنامه ها و اقداماتمان در نیمه راه خویش می باشد، ناگزیر از اشاره به این موارد امتناع کرده و اطلاع رسانی را به بعد از حصول نتیجه نهایی معطوف می کنیم.

🔹همچنین بنا به دلایل امنیتی از ذکر و تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته توسط منصوبان تشکیلات گاموح در داخل آزربایجان جنوبی خودداری کرده و تنها به ذکر چند مورد آنهم به صورت خلاصه وار اشاره می کنیم.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH