8:01:57 - جمعه 23 آگوست 2019
دروغ های رئیس سازمان مدیریت بحران:آتش سوزی جنگل های قاراداغ مهار شده است!
دروغ های رئیس سازمان مدیریت بحران:آتش سوزی جنگل های قاراداغ مهار شده است! اسماعیل نجار امروز اظهار کرد: آمار دقیقی از مناطقی که در جنگل‌های ارسباران دچار آتش‌سوزی شده‌اند، ندارم ولی طبق مشاهدات و اطلاعات کسب شده، در منطقه ارسباران و شهرستان خداآفرین دچار حریق شده است. وی با بیان اینکه آتش‌سوزی جنگل از ۲۸ […]

دروغ های رئیس سازمان مدیریت بحران:آتش سوزی جنگل های قاراداغ مهار شده است!

اسماعیل نجار امروز اظهار کرد: آمار دقیقی از مناطقی که در جنگل‌های ارسباران دچار آتش‌سوزی شده‌اند، ندارم ولی طبق مشاهدات و اطلاعات کسب شده، در منطقه ارسباران و شهرستان خداآفرین دچار حریق شده است.

وی با بیان اینکه آتش‌سوزی جنگل از ۲۸ مرداد سال‌ جاری در این منطقه رخ داده و تلاش برای اطفاء آن از چند روز پیش آغاز شده است، توضیح داد: حدود چهار بار این عملیات انجام شده است و با توجه به اینکه باید لکه‌گیری انجام می‌گرفت، شاید در برخی نقاط لکه‌گیری به خوبی انجام نگرفته و با توجه به وزش باد و طوفان در این منطقه شعله‌ها گسترش یافتند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه در حال حاضر آتش مهار شده است، تصریح کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی پای‌کار آمده‌اند و این مشکل قابل حل است، ولی متولی امر سازمان جنگل‌ها و مراتع است که این محیط در حیطه حفاظت آنهاست.
این درحالیست که نماینده کلیبر، خداآفرین و هوراند از عدم اطفا آتش سوزی به دلیل کمبود امکانات انتقاد کرد
♦️متاسفانه تا بدین لحظه هیچ کمکی از سوی مسئولین‌ کشوری نشده

♦️ستاد بحران موظف است امکانات کشوری را در خداآفرین بسیج کند

♦️فعلا به همت خود مردم و امکانات استانی موجود در حال اطفا حریق هستیم

♦️دقایقی قبل بصورت تلفنی با معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور صحبت کرده و بخاطر کم‌کاری ها از سوی پایتخت بشدت گلایه نمودم.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH