19:20:06 - یکشنبه 25 آگوست 2019
مکرون جزئیاتی از طرح خود درباره ایران را «در اختیار ترامپ گذاشته است»
مکرون جزئیاتی از طرح خود درباره ایران را «در اختیار ترامپ گذاشته است» خبرگزاری‌های فرانسه و آسوشیتدپرس گزارش داده‌اند امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، در جریان ناهار کاری روز شنبه‌اش با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، جزئیات طرح خود برای کاستن از تنش‌ها با ایران را به وی توضیح داده است. 🔹 خبرگزاری آسوشیتدپرس به […]

مکرون جزئیاتی از طرح خود درباره ایران را «در اختیار ترامپ گذاشته است»

خبرگزاری‌های فرانسه و آسوشیتدپرس گزارش داده‌اند امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، در جریان ناهار کاری روز شنبه‌اش با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، جزئیات طرح خود برای کاستن از تنش‌ها با ایران را به وی توضیح داده است.

🔹 خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک دیپلمات فرانسوی گزارش داده که امانوئل مکرون در دیدار دو ساعته‌اش با دونالد ترامپ، جزئیات طرح خود برای تنش‌زدایی بین ایران و آمریکا به اطلاع او رسانده است.

🔹 خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از یک مقام کاخ الیزه گزارش داده است رهبران آمریکا و فرانسه در دیدار روز شنبه خود بر سر مسائلی از جمله برنامه هسته‌ای ایران «نقاط مشترکی یافته‌اند».

این مقام دفتر ریاست جمهوری فرانسه گفته است امانوئل مکرون پس از دیدارش با دونالد ترامپ، «شرایطی ایجاد کرده است که اعضای گروه ۷ به حد خوبی از همگرایی دست یابند».

بر چسب ها: ,
منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH