21:11:30 - یکشنبه 8 سپتامبر 2019
شهردار برلین به خاطر دعوت از شهردار «سپاهی» تهران به شدت مورد انتقاد قرار گرفت
شهردار برلین به خاطر دعوت از شهردار تهران برای شرکت در نشستی در پایتخت آلمان و قصور در مقابله با پدیده رو به افزایش یهودستیزی در این شهر، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. به گزارش روزنامه اسرائیلی جروزالم پست، پیروز حناچی، شهردار تهران، در یک راهپیمایی «روز قدس»، که در آن اندیشه نابودی […]

شهردار برلین به خاطر دعوت از شهردار تهران برای شرکت در نشستی در پایتخت آلمان و قصور در مقابله با پدیده رو به افزایش یهودستیزی در این شهر، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش روزنامه اسرائیلی جروزالم پست، پیروز حناچی، شهردار تهران، در یک راهپیمایی «روز قدس»، که در آن اندیشه نابودی اسرائیل تبلیغ می‌شود، شرکت کرده بود.

جروزالم پست می گوید استفان گریگات از سازمان «بمب را متوقف کنید» روز چهارشنبه، ۱۳ شهریور، از مایکل مولر به خاطر دعوت از حناچی به شدت انتقاد کرد.

به نوشته جروزالم پست، این سازمان خواهان پایان دادن به «برنامه تسلیحات هسته ای» ایران است.

جروزالم پست به نقل از خبرگزاری ایسنا می گوید که حناچی عضو سابق سپاه پاسداران بوده است.

آمریکا سپاه پاسداران را، به خاطر اقدامات برهم‌زننده‌اش در خاورمیانه، دامن زدن به درگیری‌های منطقه‌ای، و راه‌اندازی و هدایت شبکه‌های غیرقانونی تامین مالی سازمان‌ها و گروه‌های تروریستی، یک سازمان تروریستی همردیف القاعده و داعش دانسته و آن را تحریم کرده است.

بر چسب ها:
منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH