10:14:03 - دوشنبه 9 سپتامبر 2019
بهادری طرح خائنانه فروش زمینهای اورمیه به یک کُرد اربیل‌نشین را تایید کرد
بهادری طرح خائنانه فروش زمینهای اورمیه به یک کُرد اربیل‌نشین را تایید کرد «هادی بهادری» دیروز یکشنبه ۱۷ شهریورماه ۹۸، با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت: «با شهردار اورمیه در خصوص فروش زمینهای بازار قدیمی اورمیه صحبت کردم و خواستم در این باره تجدید نظر کند. بازاریان می گویند ما را مجبور به […]

بهادری طرح خائنانه فروش زمینهای اورمیه به یک کُرد اربیل‌نشین را تایید کرد

«هادی بهادری» دیروز یکشنبه ۱۷ شهریورماه ۹۸، با انتشار پستی در صفحه توییتر خود نوشت: «با شهردار اورمیه در خصوص فروش زمینهای بازار قدیمی اورمیه صحبت کردم و خواستم در این باره تجدید نظر کند. بازاریان می گویند ما را مجبور به فروش مغازه هایمان کردند که اینجا میدان درست کنند الان می شنویم زمینها را به یک عراقی اربیل‌نشین فروخته اند!»

نماینده اورمیه در پایان خطاب به گروههای تروریستی کردی نوشته است «بو تورپاق‌دان پای اولماز»

«نادر قاضی پور» دیگر نماینده اورمیه دیروز با انتشار ویدیویی این خبر را «شایعه» خوانده و اعلام کرده بود که با رئیس شورای شهر اورمیه در این باره صحبت کرده و او واگذاری زمینهای بازار تاریخی اورمیه به یک کرد عراقی را تکذیب کرده است.

در این طرح خائنانه، استاندار بیگانه آذربایجان‌غربی و مسئولان شهرداری، یک محوطه بزرگ بازار تاریخی اورمیه را به فردی بنام «محمدامین نوروزی» اهل اربیل عراق که از کردهای رادیکال و هواداران گروه‌های تروریستی کردی می باشد واگذار کرده اند.

این زمین وسیع به بهانه «ساخت پاساژ» به این کرد اربیل نشین واگذار شده است. این کرد افراطی چندین سال است که زمین‌های مرغوب و باارزش اورمیه را با لابیگری مسئولان تعیین شده از طرف تهران، خریداری می کند و برخی از مسئولان بومی به دلیل منافع شخصی شان در این باره سکوت می کنند.

پیشتر در شهریورماه سال ۹۸، اصناف و بازاریان شهر اورمیه با نگارش نامه ای اعتراضی، به واگذاری مخفیانه این محوطه به افراد خاص اعتراض کرده و خواستار متوقف شدن این طرح خائنانه شده بودند. بر اساس این نامه محوطه مذکور را مسئولان حدود ۳۰ سال پیش، به بهانه ایجاد میدان و پارک از صاحبان املاک «با قیمت کارشناسان خود و قوه قهریه» گرفته اند.

«محمد مهدی شهریاری» کردزبان و اهل شهر بجنورد در خراسان شمالی می باشد. این فرد بیگانه و خائن به ملت آذربایجان، توسط اصلاح طلبان به غرب آذربایجان تحمیل شده است.

با چراغ سبز تهران، شهریاری پس از بستن رسانه های منتقد آذربایجان‌غربی و تهدید خبرنگاران دلسوز این استان و تصفیه مدیران ترک از سمت‌های کلیدی استانداری، زمینه را برای تغییر نرم ترکیب جمعیتی و مدیریتی غرب آذربایجان به نفع گروه‌های تروریستی کُردی فراهم می‌کند.

در همین ارتباط از شهر تیکان تپه (تکاب) نیز خبر می رسد که با لابیگری استاندار بیگانه، فرماندار سابق تکاب و نماینده خائن این شهرستان، قلعه سردار افشار «سردار افشار قالاسی» که نماد شهر تکاب می باشد، به بهانه «ایجاد اقامتگاه بومگردی» با قراردای ۱۵ ساله به یک کُرد افراطی ساکن تهران واگذار شده است.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH