20:07:26 - سه شنبه 17 سپتامبر 2019
سناتور جمهوریخواه: ایران یک حکومت تروریستی است و تهدیدی جهانی محسوب می‌شود
سناتور جمهوریخواه: ایران یک حکومت تروریستی است و تهدیدی جهانی محسوب می‌شود جان باراسو، نماینده جمهوری‌خواه ایالت وایومینگ در سنای آمریکا، شامگاه دوشنبه ۲۵ شهریور ماه و در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت: 🔹 من با پرزیدنت موافقم. ما جنگ نمی‌خواهیم. ما قوی‌ترین ارتش نظامی در تاریخ جهان را داریم و اگر نیاز به […]

سناتور جمهوریخواه: ایران یک حکومت تروریستی است و تهدیدی جهانی محسوب می‌شود

جان باراسو، نماینده جمهوری‌خواه ایالت وایومینگ در سنای آمریکا، شامگاه دوشنبه ۲۵ شهریور ماه و در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی فاکس‌نیوز گفت:

🔹 من با پرزیدنت موافقم. ما جنگ نمی‌خواهیم. ما قوی‌ترین ارتش نظامی در تاریخ جهان را داریم و اگر نیاز به حمله نظامی باشد، او تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

🔹 می‌‌خواهم دو نکته را یادآور شوم. اول این که باید اطمینان پیدا کنیم که ایران هیچ‌گاه به بمب اتمی دست پیدا نمی‌کند. ایران مجهز به بمب اتمی از امنیت و ثبات جهان می‌کاهد.
دوم این که باید شکرگزار باشیم که ما به لحاظ انرژی روند خودکفایی و تکیه به منابع انرژی آمریکا را اختیار کرده‌‌‌ایم. امروز در بازارها دیدید که ایالات متحده بزرگترین تولیدکننده نفت است. کشور ما دیگر مانند گذشته به نفت خاورمیانه وابسته نیست که بخواهند ما را گروگان بگیرند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH