18:16:26 - جمعه 11 اکتبر 2019
بیانیه حمایت حرکت ملی بیداری آزربایجان جنوبی از عملیات چشمه صلح ترکیه
بو قوپان فیرتینا تورک اوردوسودور یا ربّی سنین اوغروندا اؤلن او اوردو بودور یا ربی در طول تاریخ، نیروهای ترک که همیشه در مقابل تروریست ها، ظالمین و دشمنان ترک ایستاده و برای حفظ صلح و آرامش در جای جای کره خاکی جنگیده است، امروز نیز با همان هدف صلح و ایجاد آرامش در شمال […]

بو قوپان فیرتینا تورک اوردوسودور یا ربّی
سنین اوغروندا اؤلن او اوردو بودور یا ربی

در طول تاریخ، نیروهای ترک که همیشه در مقابل تروریست ها، ظالمین و دشمنان ترک ایستاده و برای حفظ صلح و آرامش در جای جای کره خاکی جنگیده است، امروز نیز با همان هدف صلح و ایجاد آرامش در شمال شرق سوریه از طریق عملیات چشمه صلح پیش می روند.

ترکیه از جمله کشورهایی است که در نتیجه فعالیت گروه های تروریستی مختلف از جمله پ ک ک، ی پ گ و داعش، از مشکل ایجاد و حفظ امنیت در مرزهای خود رنج می برَد. نتیجه اینکه ترکیه جهت حفظ و ایجاد امنیت کامل مرزهای خود و مردم ساکن در آن مناطق، مجبور به پاکسازی منطقه از وجود گروه های مختلف تروریسم می باشد.
مطمئناً ثبات منطقه در گِرو عملیات های نیروهای ترک می باشد.

شایان ذکر است که عملیات چشمه صلح ترکیه، از طرف تمامی کشورهای ترک حمایت می شود و ما نیز به عنوان تشکیلات حرکت بیداری ملی آذربایجان جنوبی (گاموح)، با جمعیت بیش از چهل میلیون ترک آذربایجان جنوبی برای موفقیت نیروهایمان دعا میکنیم و در کنارشان هستیم و اعلام میداریم اگر نیاز باشد در صفوف متحد نیروهای ترک، به صورت عملی در میدان کارزار با دشمنان ترک خواهیم جنگید.

نَه موتلو تورکوم دییَه نه
قضامیز موبارک، قیلینجیمیز کسکین اولسون.
حرکت ملی بیداری آذربایجان جنوبی
۲۰۱۹/۱۰/۱۱

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH