13:45:38 - چهارشنبه 6 نوامبر 2019
نماینده سابق مجلس با جعل مدارک اقامت آلمان گرفته است؟
نماینده سابق مجلس با جعل مدارک اقامت آلمان گرفته است؟ مؤید حسینی صدر، نماینده پیشین مجلس با دستور وزیر صنعت مدیرعامل هلدینگ بین‌المللی آسکوتک شد. دفتر مرکزی آسکوتک در شهر دوسلدورف آلمان است. حسینی صدر به جعل مدارک برای دریافت اقامت آلمان متهم شده است. آسکوتک مهمترین شرکت خارجی وزارت صنعت ایران است که مقر […]

نماینده سابق مجلس با جعل مدارک اقامت آلمان گرفته است؟

مؤید حسینی صدر، نماینده پیشین مجلس با دستور وزیر صنعت مدیرعامل هلدینگ بین‌المللی آسکوتک شد. دفتر مرکزی آسکوتک در شهر دوسلدورف آلمان است. حسینی صدر به جعل مدارک برای دریافت اقامت آلمان متهم شده است.

آسکوتک مهمترین شرکت خارجی وزارت صنعت ایران است که مقر اصلی آن در آلمان است و در کشورهای مختلفی از جمله آلمان، ایتالیا، چین و ژاپن هم دفتر دارد.

انتصاب او از سوی رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت به این سمت مدتهاست که خبرساز است.

حال صبا آذرپیک ، خبرنگار مستقل در ایران، تصاویری در حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرده که نشان می‌دهد، ترجمه قراردادکاری مؤید حسینی صدر که به سفارت آلمان در ایران فرستاده شده با متن فارسی آن تفاوت دارد.

وزارت خارجه آلمان تأکید دارد که اگر فرد متقاضی مدارک خود را جعل یا آشکارا تلاش کرده باشد مقامات مسئول را فریب دهد نه تنها درخواست او رد می‌شود بلکه ممکن است او از ورود به خاک آلمان و محدوده شنگن نیز منع شود.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH