10:55:47 - یکشنبه 24 نوامبر 2019
خامنه‌ای در «یادداشتی» نمایندگان را از مخالفت با افزایش قیمت بنزین بر حذر داشت.
خامنه‌ای در «یادداشتی» نمایندگان را از مخالفت با افزایش قیمت بنزین بر حذر داشت. محمود صادقی، نماینده مجلس می‌گوید، در جریان اجرای افزایش بهای بنزین در ایران، نمایندگان مجلس در صدد مخالفت با آن بودند، اما رهبر جمهوری اسلامی با «ارسال یادداشتی» به رئیس مجلس خواستار عدم مداخله نمایندگان مجلس در این موضوع شد. محمود […]

خامنه‌ای در «یادداشتی» نمایندگان را از مخالفت با افزایش قیمت بنزین بر حذر داشت.

محمود صادقی، نماینده مجلس می‌گوید، در جریان اجرای افزایش بهای بنزین در ایران، نمایندگان مجلس در صدد مخالفت با آن بودند، اما رهبر جمهوری اسلامی با «ارسال یادداشتی» به رئیس مجلس خواستار عدم مداخله نمایندگان مجلس در این موضوع شد.

محمود صادقی روز شنبه در کانال تلگرام خود در این زمینه نوشته است: «دو روز پس از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین و متعاقب بروز اعتراض‌های گسترده در سطح کشور و ارائه‌ی طرح‌هایی برای لغو یا تعدیل این طرح از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مقام رهبری در روز یکشنبه ۲۶ آبان ۹۸ صریحا حمایت خود را از این طرح اعلام کردند و با ارسال یادداشتی خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی، نمایندگان را از مخالفت با آن برحذر داشتند.»

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران بامداد ۲۴ آبان اعلام کرد که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بنزین را برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی کرده است.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH