9:11:11 - شنبه 30 نوامبر 2019
اعدام‌های صحرایی رژیم تبعیض و فاسد ایران در الاحواز و پیرامون
اعدام‌های صحرایی رژیم تبعیض و فاسد ایران در الاحواز و پیرامون «العربیه.نت» به اطلاعاتی دست یافته که نشان می‌دهد نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران اقدام به اعدام صحرایی تعدادی از جوانان معترض در الاحواز و شهرهای پیرامون کرده‌اند. کنترل این شهرها در روزهای آغازین اعتراضات سراسری به افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت بنزین به دست مردم […]

اعدام‌های صحرایی رژیم تبعیض و فاسد ایران در الاحواز و پیرامون

«العربیه.نت» به اطلاعاتی دست یافته که نشان می‌دهد نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران اقدام به اعدام صحرایی تعدادی از جوانان معترض در الاحواز و شهرهای پیرامون کرده‌اند. کنترل این شهرها در روزهای آغازین اعتراضات سراسری به افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت بنزین به دست مردم معترض افتاد ولی پس از گذشت چند روز و سکوت خبری ناشی از قطعی اینترنت، ایران با سرکوب شدید و خونبار معترضان، تعدادی از آنها را کشته و کنترل شهرها را بازپس گرفت.

منابع خبری «العربیه.نت» گزارش کردند که مردم تعدادی از شهرک‌ها و مناطق پیرامون اهواز که اکثرا عرب هستند کنترل مناطق خود را در روز شنبه ۱۶ نوامبر به دست گرفته و تا روز جمعه ۲۲ نوامبر این مناطق را در اختیار داشتند ولی پس از آن ایران اقدام به استفاده از نیروهای نظامی و هلی‌برد در شهرهای ماهشهر (معشور) و شادگان (فلاحیه) کرده و این دو شهر را از معترضان بازپس گرفت.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH