11:21:38 - شنبه 23 مه 2020
گلایه شهروندان بیجاری از کمبود امکانات تفریحی
تعمیر وسایل شهربازی بیجار و راه اندازی مجدد آن با توجه به نیاز کودکان و نوجوانان خواسته مردم بیجار از مسئولان برای ایام بعد از کرونا است. با فرا رسیدن فصل بهار و تعطیلات تابستان و طولانی شدن روزها بیشتر از سایر فصول کمبود امکانات تفریحی در بیجار احساس می شود. یکی از بانوان بیجاری […]

تعمیر وسایل شهربازی بیجار و راه اندازی مجدد آن با توجه به نیاز کودکان و نوجوانان خواسته مردم بیجار از مسئولان برای ایام بعد از کرونا است.

با فرا رسیدن فصل بهار و تعطیلات تابستان و طولانی شدن روزها بیشتر از سایر فصول کمبود امکانات تفریحی در بیجار احساس می شود.

یکی از بانوان بیجاری تصریح کرد: شهربازی بیجار دارای فضایی مناسب و زیبا است که متاسفانه وسایل بازی موجود در آن، تقریبا از زمان بهره‌برداری هیچگونه سرویس و یا تعمیر نشده است و بوی استهلاک آن از فرسنگ‌ها آن طرف‌تر نیز شنیده می‌شود!

وی ادامه داد: وسیله‌های بازی این شهربازی اغلب ساکن و بی‌حرکت است، چرخ فلک بزرگ که زنگ‌زده و شبیه کارگاه ضایعاتی شده، استخر توپی با حوض خالی و نقاشی‌های دیواری رنگ و رو رفته، کشتی بزرگی که گویا سوختش تمام‌شده و به‌گل‌نشسته و علف‌های هرزی که در محوطه این بازی‌ها رشد کرده و عمری سالانه به خود گرفته است.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH