19:19:46 - دوشنبه 1 ژوئن 2020
تداوم افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونای چینی در جغرافیای ایران/ شناسایی ۲۹۷۹ مورد جدید ابتلا به کرونا و ۸۱ نفر فوتی براساس آمار حکومتی
به دلیل عدم وضع قوانین و محدودیت‌ها و عدم حمایت رژیم ایران از مردم جهت اجرایی کردن شعار “در خانه بمان!” آمار ابتلا به ویروس چینی کرونا در جغرافیای ایران رو به افزایش است. جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت ایران، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایران را ۱۵۴۴۴۵ نفر اعلام کرد که از این تعداد، […]

به دلیل عدم وضع قوانین و محدودیت‌ها و عدم حمایت رژیم ایران از مردم جهت اجرایی کردن شعار “در خانه بمان!” آمار ابتلا به ویروس چینی کرونا در جغرافیای ایران رو به افزایش است.

جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت ایران، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایران را ۱۵۴۴۴۵ نفر اعلام کرد که از این تعداد، ۷۸۷۸ نفر از بیماران جان خود را از دست داده‌اند.

همچنین ۲۵۷۸ نفر از بیماران مبتلا به این ویروس در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

گفتنی است در اوج بحران کرونا مساجد و برخی از اماکن مذهبی از جمله مساجد، جهت برگزاری عزاداری باز شد و چندی پیش نیز تمامی اماکن عمومی و زیارتگاه‌ها و … بازگشایی شد!

براساس آمار حکومتی، امروز در جغرافیای ایران نزدیک ۳هزار نفر مورد مثبت ابتلا به کرونا ثبت شده است و ۸۱ نفر از مبتلایان به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH