21:47:28 - چهارشنبه 25 مارس 2020
اعتراف مسئولین ایران به آمار بالای قربانیان کرونا
اعتراف مسئولین ایران به آمار بالای قربانیان کرونا مسعود مردانی، عضو کمیته کشوری کرونا: روزانه ۱۰۰ تا ۱۵۰ مرگ و میر داریم!!! مسعود مردانی، عضو کمیته کرونای ایران اعتراف کرد در ایران شدت بیماری کرونا فوق‌العاده بیشتر از کشورهای دیگر حتی کشور چین است که کانون این بیماری بود. وی که در تاریخ ۵فروردین با […]

اعتراف مسئولین ایران به آمار بالای قربانیان کرونا

مسعود مردانی، عضو کمیته کشوری کرونا: روزانه ۱۰۰ تا ۱۵۰ مرگ و میر داریم!!!

مسعود مردانی، عضو کمیته کرونای ایران اعتراف کرد در ایران شدت بیماری کرونا فوق‌العاده بیشتر از کشورهای دیگر حتی کشور چین است که کانون این بیماری بود.

وی که در تاریخ ۵فروردین با خبرگزاری آنادولی صحبت می‌کرد افزود؛‌ استانی از استان‌های ایران وجود ندارد که در حال حاضر بیماری کرونا در آن وجود نداشته باشد. وی اعتراف کرد:‌

مواردی که در حال حاضر وزارت بهداشت اعلام می‌کند جزیی از کل بیماری است به‌این دلیل که وزارت بهداشت فقط مواردی که در بیمارستان بستری می‌شوند به‌عنوان موارد روزانه ابتلا گزارش می‌کند.

🔺ایران اپیدمی کرونا را دیر اعلام کرد!!!

وی در خصوص دیرکرد ایران در کنترل این اپیدمی گفت؛‌ ما اپیدمی را بعد از استقرارش در ایران تشخیص دادیم. بخصوص اولین مواردی که در شهر قم اتفاق افتاد مواردی بود که شاید از چند هفته قبل در آنجا وجود داشت و در آن بُرهه جداسازی اتفاق نیفتاد و بیماری ابتدا قم و سپس شهرهای دیگر را فرا گرفت.

🔺مواردی که در حال حاضر وزارت بهداشت اعلام می‌کند جزیی از کل بیماری است!!!

این عضو کمیته کرونای ایران به میزان بالای مرگ و میر بر اثر این ویروس اذعان کرد و گفت:‌

«مواردی که در حال حاضر وزارت بهداشت اعلام می‌کند جزیی از کل بیماری است به این دلیل که وزارت بهداشت فقط مواردی که در بیمارستان بستری می‌شوند و یا مراجعه سرپایی دارند و آزمایش مولکولی برای بیماری می‌دهند و بیماریشان مثبت است را به عنوان موارد روزانه ابتلا گزارش می‌کند.»

🔺مرگ روزانه ۱۵۰ نفر در ایران!!!

وی افزود: «هر روز هم به شمار مبتلایان بیش از هزار مورد اضافه می‌شود و حتی بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ مرگ و میر در روز داریم.»

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH