21:17:04 - دوشنبه 27 آوریل 2020
مواجه با بحران ویروس کرونا و فرار روبه جلو دولتمردان ایران در آذربایجان
‌‏ رژیم ایران سعی دارد، دلیلِ شیوع گسترش ویروس کرونای چینی را رفتار نامناسب مردم نشان دهد/ مسئولان استانی، استان‌های آذربایجان جنوبی بدون هیچ قدرتی تابعِ حکومت مرکزی هستند. در ابتدای شیوع ویروس کرونای چینی، علی‌رغم هشدار پزشکان و آگاهی استاندار و دیگر مسئولان استانی آذربایجان شرقی از وضعیت بحرانی موجود، منتظر دستور از تهران […]

‌‏ رژیم ایران سعی دارد، دلیلِ شیوع گسترش ویروس کرونای چینی را رفتار نامناسب مردم نشان دهد/ مسئولان استانی، استان‌های آذربایجان جنوبی بدون هیچ قدرتی تابعِ حکومت مرکزی هستند.

در ابتدای شیوع ویروس کرونای چینی، علی‌رغم هشدار پزشکان و آگاهی استاندار و دیگر مسئولان استانی آذربایجان شرقی از وضعیت بحرانی موجود، منتظر دستور از تهران ماندند و حتی خودشان اعتراف کرده‌اند که دستور باید از تهران صادر شود و ما هیچ قدرت تصمیم‌گیری نداریم.

با طرح این موضوع، علنا مسئولین در استان‌های آذربایجان جنوبی دست‌نشانده حکومت مرکزی و کاملا تابع آن می‌باشند و به عنوان یک سِمت اجرایی و تصمیم‌گیرنده هیچ قدرتی ندارند.

🔺مقصر مردم یا رژیم ایران!

پس از گسترش شیوع ویروس چینی از طریق پروازهای ماهان‌ایر به چین، علی‌رغم آگاهی مسئولین و سران رژیم ایران پس از اِعمال چند روز محدودیت‌، هیچ اقدام خاص دیگری جهت قرنطینه انجام ندادند و با باز بودن ادارات و شرکت‌های تولیدی، مردم جهت رفع نیازهای اولیه از جمله اجاره خانه، پرداخت قبوض و اقساطِ وام مجبور شدند به سرِکار روند تا گرسنه نمانند.

رژیم ایران با اجرای این سیاست، سعی در مقصر نشان‌دادن مردم در شیوع گسترش ویروس چینی دارد و تا حدودی در این امر موفق شد و خبرگزاری‌های وابسته به رژیم، از جمله تسنیم، عدم داشتن رفتارهای مناسبِ مردم را دلیل شیوع ویروس عنوان کردند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH