9:36:10 - پنج‌شنبه 28 ژانویه 2021
آسوشیتدپرس از نسل‌کشی تورکان اویغور با عقیم کردن زنان تورک توسط حکومت کمونیستی چین خبر داد!
آسوشیتدپرس از نسل‌کشی تورکان اویغور با عقیم کردن زنان تورک توسط حکومت کمونیستی چین خبر داد! اؤیرنجى : به گزارش آسوشیتدپرس چین با عقیم کردن ‎تورک‌های ‎اویغور ترکستان شرقی اقدام به “نسل‌کشی جمعیتی” کرده است.این اقدام چین در نسل‌کشی تورک‌های اویغور نگرانی عمیق جامعه جهانی را برانگیخته است. گفتنی است حکومت کمونیستی چین جهت حذف […]

آسوشیتدپرس از نسل‌کشی تورکان اویغور با عقیم کردن زنان تورک توسط حکومت کمونیستی چین خبر داد!

اؤیرنجى : به گزارش آسوشیتدپرس چین با عقیم کردن ‎تورک‌های ‎اویغور ترکستان شرقی اقدام به “نسل‌کشی جمعیتی” کرده است.این اقدام چین در نسل‌کشی تورک‌های اویغور نگرانی عمیق جامعه جهانی را برانگیخته است.

گفتنی است حکومت کمونیستی چین جهت حذف فرهنگی و فیزیکی تورک‌های مسلمان اویغور دست به هر اقدام جنایتکارانه‌ای می‌زند.

اؤیرنجى : رژیم کمونیستی چین برای کنترل جمعیت اویغورها از تکنیک های اجباری منع بارداری استفاده می‌کند! و پیشتر آدریان زنز، محقق شناخته شده امور چین طی گزارشی نشان داده بود که چین برای کنترل جمعیت اویغورها زنان این مردم مسلمان را به اجبار عقیم کرده یا مجبور به استفاده از دستگاه‌های منع باروری می‌کند. انتشار این گزارش واکنش‌های بین‌المللی علیه پکن را به دنبال داشته است. این محقق با تهیه این گزارش و انتشار آن موجب افزایش درخواست‌ها از سازمان ملل متحد برای تحقیق درباره آن شده بود. فعالان حقوق بشری نیز سال گذشته گزارش نموده بودند که در اردوگاه های اجباری به زور در رحم زنان دستگاه‌هایی برای عقیم‌سازی گذاشته شده و همچنین در مواردی زنانی که در هنگام دستگیری باردار بودند به اجبار وادار به سقط جنین شده‌اند. «گلزیره موگدین» ۳۸ ساله که به قزاقستان فرار کرده، چنین گفته است: مأموران اردوگاه بدون بیهوشی شکم او را باز کرده و جنین او را بیرون آوردند. برخی دیگر از زندانیان مسلمان گفته‌اند مأموران چینی قبل از برداشتن اعضای بدن آنها آزمایش‌های پزشکی روی آنها انجام داده‌اند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH