7:33:54 - جمعه 5 فوریه 2021
استفاده ابزاری گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از زنان
استفاده ابزاری گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از زنان حسین آلپ‌تکین، دانشیار گروه علوم سیاسی و مدیریت دولتی دانشگاه مدی‌پول استانبول در مصاحبه با «پالیتیکس تودِی» تاکید کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ همواره از زنان در راستای پروپاگاندای آمال تروریستی به عنوان ابزار تبلیغاتی سوء‌استفاده کرده است. آلپ‌تکین درباره سوءاستفاده و بهره برداری ابزاری از زنان توسط […]

استفاده ابزاری گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ از زنان

حسین آلپ‌تکین، دانشیار گروه علوم سیاسی و مدیریت دولتی دانشگاه مدی‌پول استانبول در مصاحبه با «پالیتیکس تودِی» تاکید کرد که گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ همواره از زنان در راستای پروپاگاندای آمال تروریستی به عنوان ابزار تبلیغاتی سوء‌استفاده کرده است.

آلپ‌تکین درباره سوءاستفاده و بهره برداری ابزاری از زنان توسط پ.ک.ک همچون داعش، گفت: بسیاری از زنانی[اعضای پ.ک.ک/ی.پ.گ] که تصویرشان بر روی جلد مجلات منتشر می‌شود هم اکنون زنده نیستند. داعش و پ‌ک‌ک/ی‌پ‌گ، زنان را در سنین نوجوانی فریب می‌دهند و از آنها به عنوان عامل انتحاری برای کشتن سربازان ترک، عراقی و سوری استفاده می‌شود.

زلیخا الی‌آچیک کارشناس اتحادیه اروپا در مرکز تحقیقات «سِتا» نیز با اشاره به وضعیت اسفناک زنان کم سن و سالی که با فریب به دام پ.ک.ک/ی.پ.گ افتاده اند، تصریح کرد: این زنان در عالم واقعیت تنها با جنگ، خون و مرگ روبرو می‌شوند. آنها تنها قربانیانی برای ایجاد تروریسم هستند.

منبع:
GAMOH GAMOH GAMOH گاموح GAMOH GAMOH